ידיעוני רויאל פלורהולנד - 2017

ידיעון רויאל פלורהולנד - מספר 22 2017

האספה הכללית החצי-שנתית – ביום חמישי הקרוב

חברי רויאל פלורהולנד הוזמנו לקחת חלק באספת חברי הקואופרטיב שתתכנס באלסמיר ביום חמישי, 1 ביוני, בערב. חברים בישראל ופעילים אחרים בענף מוזמנים לצפות במשותף בשידור החי של האספה, במועדון לחבר בכפר-הס. התכנסות בשעה 19:00. חברי האגודה יוכלו להשתתף מרחוק בהצבעה אם ישתתפו בצפייה המשותפת.

ידיעון רויאל פלורהולנד - מספר 21 2017

לוקאס פוס מזמין את מרקו ואן זייוורדן לכוס קפה...

מנכ"ל רויאל פלורהולנד לוקאס פוס, ומנכ"ל DFG מרקו ואן זייוורדן התנצחו (שוב) לאחרונה מעל דפי האינטרנט. לוקאס התבטא בביקורתיות כלפי ציבור הסוחרים [ראו ידיעון מס' 14], ואילו מרקו השיב לו בחריפות בטורו האישי בשבוע שעבר, כשהציע לו "להסתכל במראָה", [ראו בידיעון מס' 20]. קצפו של ואן זייורדן יצא על כך שפוס טען בפומבי כי ישנם "יותר מדי סיטונאים", וכי הם אינם מגלים מספיק יוזמה ויצירתיות בהגדלת הצריכה של פרחים וצמחים.

ידיעון רויאל פלורהולנד - מספר 20 2017

מקדמים את פרויקט 'השעון החדש'

עדיין רבות השאלות ומועטות התשובות לגבי האופן שבו יפעלו השעונים בעתיד; אך ברויאל פלורהולנד עוסקים ללא הרף בלימוד הנושא ובגיבוש תפיסה חדשה. כל רעיון שעולה חייב לעבור את מבחן הייתכנות הלוגיסטית, ואת רצונותיהם וציפיותיהם של קונים ומגדלים רבים ככל האפשר. האחראי לפרויקט 'השעון החדש', רונלד טירדס Ronald Teerds [בתמונה] מסר לאחרונה על ההתקדמות בגיבוש התכניות.

ידיעון רויאל פלורהולנד - מספר 19 2017

המפגש האזורי החצי-שנתי

ביום חמישי, 04/05/2017, התקיים בגבעת-ח"ן כמתוכנן המפגש החצי-שנתי של נציגי ההנהלה עם חברים-מגדלים בישראל [על התכנית ורשימת הנציגים שהגיעו מהולנד – ראו בידיעון מס' 18] נמסרו פרטים על התוצאות הפיננסיות של הארגון בשנת 2016 [את עיקרי הדברים פרסמנו בידיעון מס' 17] המנהל הפיננסי הראשי סקר גם את העמידה ביעדים מבחינת התקציב והחיסכון.

ידיעון רויאל פלורהולנד - מספר 18 2017

ברויאל פלורהולנד בוחנים את האפשרות לצמצם את מספר 'וועדות המוצר' FPC

האחראי לתיאום מוסדות המגדלים ברויאל פלורהולנד, פטר אוטו Peter Otto [בתמונה], הסביר למגזין המקצועי כי כל נושא וועדות המוצר נבדק כעת במטרה למצוא את המבנה האופטימלי, אשר יאזן בין הצורך להתייעל ולצמצם הוצאות, לבין הרצון להעניק עדיפות למעורבותם של המגדלים בהחלטות הארגון. בין השאר, לדבריו, נבחנת גם האפשרות להפחית את מספר הוועדות, ע"י איחוד מקבצים של וועדות-מוצר FPC.