ידיעוני רויאל פלורהולנד - 2017

ידיעון רויאל פלורהולנד - מספר 27 2017

עוד מפגש עם צוות 'הקואופרטיב ב-2020'

ביום שני שעבר, 26 ביוני, התכנסו בכפר-הס כ-25 חברים ונציגי חברות היצוא לסדנא נוספת עם צוות 'הקואופרטיב ב-2020', המגבש הצעות למודל הארגוני העתידי של אגודת רויאל פלורהולנד. הצוות כידוע מקיים פגישות אזוריות עם חברי הקואופרטיב, והמפגש הזה היה האחרון בסבב השלישי.

ידיעון רויאל פלורהולנד - מספר 26 2017

תזכורת: היום אחה"צ יתקיים מפגש עם צוות 'הקואופרטיב ב-2020'

המפגש יתקיים היום, יום שני, 26 ביוני, בשעה 16:00 במועדון בכפר-הס. אל תחמיצו! לצערנו, סרוואס ואן דר פן, מנהל הפעילות המסחרית של רויאל פלורהולנד, נאלץ לבטל את הגעתו, בגלל מחלה.

ידיעון רויאל פלורהולנד - מספר 25 2017

המנכ"ל מודה: הופתענו מהגידול בפעילות

בריאיון לעיתון הכלכלי החשוב בהולנד סיפר מנכ"ל רויאל פלורהולנד, לוקאס פוס, כי ההנהלה הופתעה משינוי המגמה בהספקה ובהרגלי הקניה העוברים על המכרזות בזמן האחרון. לפני שלוש שנים האמינה ההנהלה שהמכרזות עומדות לפני מגמת נסיגה בפעילות, וכי יש להיערך לצמצומים; ואילו במציאות מסתבר שמגמת הגידול נמשכת.

ידיעון רויאל פלורהולנד - מספר 24 2017

שוב מחסור באמצעים: הפעם אין מספיק דליים

בזמן האחרון גדל הביקוש לדליי-מכרזה הרבה מעבר לצפוי, ונוצר מחסור חמור בכלים האלה, ההכרחיים כל-כך לקיום רגיל של המסחר.
לפי שעה ננקטו צעדים מידיים לשיפור הזמינות של דליים, כגון:

ידיעון רויאל פלורהולנד - מספר 23 2017

האספה הכללית החצי-שנתית – בכל-זאת אירוע חשוב

ביום חמישי האחרון התקיימה באלסמיר האספה הכללית של חברי קואופרטיב רויאל פלורהולנד. הנושאים שעל סדר היום נראו, בצדק, 'משעממים' משהו. הם עסקו באישורים מִנהליים של דוחות כספיים, ולהצבעות השונות לא הייתה משמעות ארגונית או תפעולית. אולם את ה'דרמה' סיפקו, כרגיל, השאלות שהעלו חברים שהשתתפו באסיפה... וכמובן, ההרצאות שנשאו ראשי הארגון.