ידיעוני רויאל פלורהולנד - 2017

ידיעון רויאל פלורהולנד - מספר 47 2017

כמה מבקרים הגיעו לתערוכות נובמבר?

בשבוע שעבר הבטחנו כאן להביא נתונים על מספרי המבקרים ביריד המסחרי של רויאל פלורהולנד באלסמיר, ובתערוכה הפרטית המקבילה IFTF בפייפהאויזן הסמוכה. ובכן, גם השבוע לא הצלחנו למצוא נתונים אלה; הם פשוט לא נמסרו לפרסום. מה זה אומר? אולי לא היה במה להתפאר...(?)

ידיעון רויאל פלורהולנד - מספר 46 2017

היריד המסחרי הבינלאומי של רויאל פלורהולנד באלסמיר – מוצלח כרגיל

בימים רביעי-שישי בשבוע שעבר (8-10/11/2017) התקיים באלסמיר, כמדי-שנה, היריד המסחרי הבינלאומי International Trade Fair של רויאל פלורהולנד, אשר כבר מזמן הפך לאירוע השנתי המרכזי עבור ענף הפרחים באירופה, באפריקה, ולמעשה בעולם הרחב כולו.

ידיעון רויאל פלורהולנד - מספר 45 2017

שעוני הצמחים ימשיכו לפעול, כל עוד הם כלכליים

נציגי ועד הפעולה 'לשָׁמֵר את שעוני הצמחים', שהוקם בעקבות התכנית להעביר את שעוני הצמחים באלסמיר ובנאלדוויק לשיטת 'מכרז לפי תמונה', נפגשו לאחרונה עם נציגי צוות ההנהלה של רויאל פלורהולנד, בראשות המיועד למנכ"ל סטפן ואן סכילפחארדה Steven Schilfgaarde, בעקבות החלטות האסיפה הכללית המיוחדת ב-21 בספטמבר אשר נקראה לפי דרישת ועד-פעולה זה [ראו בידיעון מס' 39].

ידיעון רויאל פלורהולנד - מספר 44 2017

היו"ר מנסה להרגיע את המודאגים מפרישתו של המנכ"ל

התגובות על ההודעה המפתיעה על פרישתו הקרובה של מנכ"ל רויאל פלורהולנד [ראו בידיעון מהשבוע שעבר] גררה, כצפוי, שורה של תגובות, השערות, וספקולציות לגבי הסיבות שגרמו לצעד הזה. רוב התגובות היו מגוחכות, וחלקן מרושעות.

ידיעון רויאל פלורהולנד - מספר 43 2017

המנכ"ל לוקאס פוס עוזב את תפקידו

במועד שהפתיע רבים, הודיע ביום שישי מנכ"ל רויאל פלורהולנד, לוקאס פוס Lucas Vos על סיום עבודתו בארגון בסוף השנה הנוכחית. ההודעה, במסיבת עיתונאים, נמסרה ע"י יו"ר מועצת הפיקוח ג'ק חוסנס, אשר מסר באותו מעמד כי את לוקאס יחליף בתפקיד המנכ"ל סטֵפֶן ואן סכילפחָארדֶה Steven van Schilfgaarde