ידיעוני פלורהולנד - 2015

ידיעון פלורהולנד - מספר 38 2015

ביטול 'מספר מגדל' – לא לשכוח לבצע בעוד מועד

מגדלים בעלי מספר-מגדל פעיל בפלורהולנד בשנת 2015 אשר בכוונתם לא להשתמש בו בשנת 2016, חייבים להודיע על כך בהקדם, על-מנת למנוע חידוש אוטומטי של המספר וחיוב בדמי רישום שנתיים. את ההודעה על סגירת המספר יש להעביר דרך המשווק (אביב, מועצת הפרחים, ערבה), או ישירות למכרזה, אם המגדל מייצא באופן עצמאי.

ידיעון פלורהולנד - מספר 37 2015

פלורהולנד פעילה בהיערכות מול בקורת הגבולות ברוסיה

עם כל ההסברים עד כמה הכבָּדַת הביקורת על פרחים הולנדים בכניסתם לרוסיה היא למעשה 'נקמה פוליטית' של רוסיה על תביעת הולנד לחקירה בינלאומית של הפלת המטוס המלזי באוקראינה נאלצו לאחרונה ההולנדים להתמודד עם ההאשמה הרשמית של הרשויות ברוסיה כי התוצרת ההולנדית נגועה באופן מדאיג ב'תריפס קליפורני' Frankliniella occidentalis [אשר כבר זכה בהולנד לכינוי 'התריפס הרוסי'...]

ידיעון פלורהולנד - מספר 36 2015

'מחיר מינימום ע"י המגדל' נפתח ליישום כולל

החל מיום חמישי הקרוב, 3 בספטמבר, יכול כל מגדל, של כל סוגי הפרחים, לקבוע בעצמו את המחיר המינימלי שבו תימכר התוצרת שלו בשעון, ואשר מתחתיו תבוטל המכירה. קביעת 'מחיר רצפה' ע"י המגדל, ביוזמת מגדלים, ביניהם מישראל, כבר רצה מזה זמן כניסוי בפלורהולנד בגרברה ובוורדים.

ידיעון פלורהולנד - מספר 35 2015

יריד הסתיו של פלורהולנד – 1-2 בספטמבר

בשבוע הבא, בימים שלישי ורביעי, 1+2 בספטמבר, יתקיים בנאלדוויק 'יריד הסתיו' של פלורהולנד. זהו יריד מסחרי עונתי, המציג את מוצרי עונת הסתיו. המבחר ממוקד בצמחי בית וגן. עשרות מגדלים מציגים את תוצרתם ומצפים להזמנות במקום. לצדם ישנן 'כיכרות מוצר' בהן מוצגים החידושים במבחר הצמחים.

ידיעון פלורהולנד - מספר 34 2015

הלקוחות מרוצים מהטיפול בתלונות

בחודש מאי ערכה פלורהולנד משאל בקרב הלקוחות אודות שביעות-הרצון מהנהלים החדשים לטיפול בתלונות. מתוך 70 הקניינים שנסקרו, 94% היו מרוצים מהטיפול בתלונות. [על הנהלים החדשים ראו ידיעון מס' 23] הם היו מרוצים בעיקר מהקלות להגיש תלונה, המהירות בטיפול בתלונה, ומהרמה המקצועית של צוות הטיפול בתלונות.