ידיעוני פלורהולנד - 2015

ידיעון פלורהולנד - מספר 43 2015

שינויים בהסכמים עם מגדלים/ספָּקים שאינם חברים

בימים אלה נשלחים מכתבים אישיים למגדלים המספקים תוצרת למכרזות הגדולות של פלורהולנד (אלסמיר, נאלדוויק, וריינסבורג) אשר אינם חברי קואופרטיב [מה שמכונה 'מגדלי-חוזה']. מדובר בשינוי המדיניות של פלורהולנד לגבי גישה לשעונים של ספקים שאינם חברים. המדיניות גובשה במטרה למנוע הספקה לא סדירה, ובעיקר מה שהוגדר "הספקה עודפת";

ידיעון פלורהולנד - מספר 42 2015

פלורהולנד וארגון MPS חותרים ל'תעודת מקור' לפרחים

פלורהולנד והארגון ההולנדי לתוויות-איכות בפרחים וצמחי-נוי MPS החלו ביחד בפרויקט ניסיוני ‘Product Proof’ להנפקת תעודות-אישור לפרחים על עמידה בתנאי גידול נאותים מבחינת שמירה על הסביבה והגנה על העובדים. היוזמים מסבירים את הצורך להיערך בעוד מועד להחמרה עתידית בדרישת הצרכנים לקבל תוצרת שמיוצרת בתנאי 'קיימוּת' נאותים.

ידיעון פלורהולנד - מספר 41 2015

נציגי הנהלת פלורהולנד יבקרו בישראל וייפגשו עם מגדלים

בימים ב' עד ד', 19 עד 21 באוקטובר תבקר בארץ משלחת נציגי הנהלת פלורהולנד. זהו ביקור במסגרת סדרת מפגשי-מגדלים שהם מקיימים לקראת האסיפה השנתית, באזורים השונים בהולנד, באפריקה, ובישראל.

ידיעון פלורהולנד - מספר 40 2015

ההכנות ליריד המסחרי של פלורהולנד בעיצומן

נובמבר כבר לא רחוק! כזכור, בימים רביעי עד שישי, 4 עד 6 בנובמבר, יתקיים באלסמיר היריד המסחרי הבינלאומי של פלורהולנד, שכבר הפך לאירוע המפגש הבינלאומי החשוב ביותר בענף הפרחים; מקום בו קושרים קשרי מסחר, ומתעדכנים בכל החידושים שהענף מציע.

ידיעון פלורהולנד - מספר 39 2015

דוח מישיבת 'המועצה המייעצת' בהולנד

אורי ברוק, נציג 'הוועדה המייעצת האזורית לישראל' RAC יצא בערב ראש השנה להולנד להשתתף בפגישת 'המועצה המייעצת לפרחים' של פלורהולנד; והוא מדווח:
הדיונים נסבו על הנושאים הבאים: לוקס פוס Lucas Vos המנכ"ל מסר עדכון ופירוט לגבי תכנית פלורהולנד 2020.