ידיעוני פלורהולנד - 2015

ידיעון פלורהולנד - מספר 48 2015

יופסק השימוש בתמונות ממאגר VKC בשעונים

החל מ-31 בדצמבר לא יתאפשר יותר לשלוח פרחים לשעון בלוויית תמונה סטנדרטית ממאגר התמונות VKC, אלא רק עם תמונה אקטואלית, המייצגת את המוצר כפי שהוא עומד למכירה. עם התרחבות המכירות הווירטואליות למיניהן, הקונים מסתמכים יותר ויותר על התמונה המוצגת על המסך בעת המכירה בשעון.

ידיעון פלורהולנד - מספר 47 2015

האסיפה הכללית של חברי פלורהולנד – ב-17 בדצמבר

האסיפה השנתית של חברי פלורהולנד תיערך השנה ביום ה', 17 בדצמבר, בשעה 19:30, בנאלדוויק. החל משעה 18:00 יהיה המזנון פתוח, ולצדו ייפתח 'בית פלורהולנד', הביתן כפי שהיה ביריד אלסמיר, תחת הכותרת 'בית של הזדמנויות' Home of Opportunities ובו תוצגנה המגמות בשוק ובהעדפות הצרכנים.

ידיעון פלורהולנד - מספר 46 2015

מספר שיא של מבקרים ביריד המסחרי של פלורהולנד באלסמיר

היריד המסחרי שהתקיים בשבוע שעבר באלסמיר זכה לביקורים של כ-15,000 אנשים; כאלף יותר ממספרם אשתקד. "מגדלים ולקוחות שוב עסקו בעתיד", אמרה ווילמה ואן שטראלן Wilma van Straalen מנהלת התערוכה. "הדוכנים נעשים יפים יותר כל שנה, והאווירה הייתה טובה וחיובית במיוחד".

ידיעון פלורהולנד - מספר 45 2015

השירותים השונים של פלורהולנד יוצגו ביריד המסחרי באלסמיר

ביום רביעי השבוע ייפתח היריד המסחרי השנתי הבינלאומי באלסמיר. • FHS 'המחלקה לטיפול בפרח – מט"פ', תופיע בביתן משלה שמספרו 18A. צוות המחלקה, הפועלת בנאלדוויק, יקבל את פני המבקרים ויציג בפניהם את הפעילות בתחום הפריקה, בקרת האיכות והמכירות.

ידיעון פלורהולנד - מספר 44 2015

נציגי הנהלת פלורהולנד ערכו סדרת פגישות בישראל

בשבוע שעבר בקרה בישראל משלחת מטעם ההנהלה ומועצת המפקחים של פלורהולנד [ראו פירוט שמות הנציגים ותכנית המפגשים בידיעון מס' 41]. הייתה זו 'יריית הפתיחה' לסבב מפגשים אזוריים של ההנהלה עם מגדלים, לקראת האסיפה השנתית שתתקיים בתחילת דצמבר. במשך החודש הקרוב יתקיימו מפגשים באתיופיה, בקניה, ובאזורים השונים בהולנד.