ידיעוני פלורהולנד - 2015

ידיעון פלורהולנד - מספר 53 2015

"2016 תהיה שנה של החלטות גורליות לעתיד הענף"

בדברי ברכתו הקצרים לשנה החדשה, אותם הקליט, כדרכו והעלה כסרטון וידאו (vlog) מסכם לוקאס פוס את שנת 2015 בסיפוק: "אני גאה על העבודה הקשה וההישגים הרבים של הארגון", הוא אומר. "התקדמנו הרבה מאוד לקראת הגשמת התכנית פלורהולנד 2020, אבל אנחנו עוד לא שם. יש עוד הרבה עבודה לעשות".

ידיעון פלורהולנד - מספר 52 2015

האסיפה הכללית השנתית נערכה באווירה אופטימית

האסיפה הכללית של חברי פלורהולנד שנערכה ביום חמישי האחרון בנאלדוויק לא עסקה בנושאים 'דרמטיים' ולא קבלה החלטות 'היסטוריות'. ובכל-זאת, היא העבירה מסרים חשובים לציבור המגדלים ולענף כולו.

ידיעון פלורהולנד - מספר 51 2015

האסיפה הכללית השנתית – ביום חמישי הקרוב

כפי שפרסמנו כאן בידיעון מס' 47 , האסיפה הכללית השנתית של חברי פלורהולנד תיערך השנה ביום ה', 17 בדצמבר, בשעה 19:30 שעון הולנד, בנאלדוויק. גם הפעם נמשכת המסורת ומגדלים בישראל נפגשים יחד כדי להיות חלק מאספת החברים.

ידיעון פלורהולנד - מספר 50 2015

'מכירה מוקדמת בשעון' יכולה להגדיל הכנסות

עם הכניסה לעונת היצוא העיקרית עבור פרחי ישראל ראוי לשקול ברצינות את השימוש במסלול Clock Pre-sale 'מכירה מוקדמת בשעון' המתאפשרת בפלורהולנד בהפעלה ישירה ע"י המגדל. כזכור – מדובר בהצעה למכירה של עד 30% מכל אצווה/קבוצת מכירה שנשלחה לשעון, במחיר שנקבע ע"י המגדל, לרכישה מוקדמת לפני תחילת המכירות בשעונים.

ידיעון פלורהולנד - מספר 49 2015

האסיפה הכללית של חברי פלורהולנד

כפי שפרסמנו כאן בידיעון מס' 47 , האסיפה הכללית השנתית של חברי פלורהולנד תיערך השנה ביום ה', 17 בדצמבר, בשעה 19:30 שעון הולנד, בנאלדוויק. גם הפעם אנו ממשיכים את המסורת ונפגשים יחד כדי להיות חלק מאספת החברים של פלורהולנד. האספה תועבר בשידור חי וכל חבר יוכל להשתתף בהצבעות באמצעים אלקטרוניים.