ידיעוני פלורהולנד - 2014

ידיעון פלורהולנד - מספר 52 2014

'שעון הפלוריסטים' עולה על המסלול

הפעלת השעון המיוחד לקמעונאים בשוק ההולנדי במכרזת נאלדוויק, עם סגירת מכרזת בלאסוויק בקיץ האחרון, נתקלה בקשיים גדולים. עונת הקיץ לא הייתה אידאלית להרצת הזירה החדשה. חנויות רבות נסגרות בעונת החופשות, והביקוש באופן כללי הוא נמוך. בנוסף, הביקוש בשוקי היצוא באוגוסט השנה היה טוב בהשוואה לביקוש בשוק ההולנדי, מה שיצר מחירים עדיפים דווקא במכרזות היצוא.

ידיעון פלורהולנד - מספר 51 2014

האספה הכללית התקיימה באווירה חיובית

באספה הכללית של חברי פלורהולנד שהתקיימה בנאלדוויק ביום חמישי האחרון השתתפו 366 חברים בעלי זכות הצבעה. האספה התנהלה 'על מי מנוחות' ולא עלו בה ביטויי ביקורת חריפים או שאלות עוקצניות. מרוח התגובות שנשמעו ניתן היה להבין כי התכנית האסטרטגית 'פלורהולנד 2020' מקובלת על הציבור. השאלות עסקו יותר בתעריפים החדשים, ולאו דווקא בעקרונות התכנית.

ידיעון פלורהולנד - מספר 50 2014

העלאות בחיובים יובאו לאישור האספה

באספה הכללית ביום חמישי הקרוב, 11 בדצמבר תוצג כידוע התכנית האסטרטגית 'פלורהולנד 2020' בהרחבה ע"י המנכ"ל. היא תועמד לדיון פתוח, אך לא תעמוד להצבעה. תהיה זו הגרסה הסופית של התכנית, אשר גובשה לאחר ההיזון-החוזר שהתקבל מחברים, מלקוחות, ומעובדי פלורהולנד.

ידיעון פלורהולנד - מספר 49 2014

שינויים והתאמות יוכנסו לתכנית 'פלורהולנד 2020'

השבוע פרשׂו מנהלי פלורהולנד בפני חברי הקואופרטיב את הלקחים שהפיקה ההנהלה מתגובות החברים בפגישות הרבות שהתקיימו בחודש שעבר באזורים השונים. הצגת הדברים בפני חברים מעבר-לים נעשתה כמתוכנן ע"י שידור Webinar – סמינר אינטרנטי באנגלית שערך המנכ"ל לוקאס פוס.

ידיעון פלורהולנד - מספר 48 2014

תזכורת: מוזמנים להשתתף בדיון מקוון על גיבוש האסטרטגיה

לדיון נוסף בעדכוני התכנית האסטרטגית עם החברים שמחוץ להולנד (דוברי אנגלית) מתארגנים שני אירועים באינטרנט, מעין 'סמינר ברשת' Webinar אינטראקטיבי. שני המנהלים, פוס ובוכוואלדט, יציגו את התכנית 'הכמעט גמורה', ויענו לשאלות המשתתפים מעבר לים.