ידיעוני פלורהולנד - 2013

ידיעון פלורהולנד - מספר 52 2013

2014 – שנה של שינויים גדולים

השינויים הארגוניים עליהם הוכרז במסגרת 'תכנית קומפאס' וגם כאלה שהוחלט עליהם לפני הכרזה זו, מתחילים לקבל לוחות זמנים לביצוע. מה שהופך את שנת 2014 הבאה עלינו לטובה לעתירת שינויים וחידושים במערכות פלורהולנד. מדיניות בקרת האיכות החדשה תופעל בשלבים במשך כל שנת 2014, לאחר שהופעל פיילוט בסוף אוקטובר בהדרגה יוכנסו קבוצות מוצרים נוספות לתהליך, תוך כדי הענקת תקופת-הסתגלות בת 8 שבועות למגדלים, ותוך התאמת שיטת העבודה בהתאם ללקחים ולניסיון שהצטבר בכל שלב של היישׂוּם.

ידיעון פלורהולנד - מספר 51 2013

האספה הכללית תמכה בהצעות ההנהלה

האספה הכללית של חברי פלורהולנד, שהתקיימה ביום חמישי האחרון בערב, לא סיפקה הפתעות מיוחדות בהצבעות על הצעות ההנהלה ומועצת המנהלים; כולן אושרו ברוב מוחץ שנע סביב 90% תמיכה. עם זאת, קולם של המתנגדים והמבקרים נשמע היטב, בטונים שלא תמיד נעמו לאוזני היושבים על במת הנשׂיאוּת.

ידיעון פלורהולנד - מספר 50 2013

האספה הכללית השנתית – אפשר לצפות בשידור-חי

האספה השנתית של חברי פלורהולנד תתקיים בנאלדוויק ביום חמישי הקרוב, 12 בדצמבר, בערב. חברי הקואופרטיב קִבלו כמובן הזמנה (באנגלית) עם פירוט מלא של סדר היום, וחומר-רקע לנושאים שיעמדו להצבעה. את המסמך אפשר לקרוא ולשמור באתר האינטרנט של פלורהולנד. במרכז הדיונים: בחירת 'מועצת המפקחים' במבנה החדש, הממזג אותה עם מועצת המנהלים, ואישור התכנית השנתית, התקציב, העמלות, והחזרי הלוואות-מגדלים.

ידיעון פלורהולנד - מספר 49 2013

'היריד המסחרי העונתי' של פלורהולנד בנאלדוויק

בימים רביעי עד ששי, 19 עד 21 במרץ, יתקיים בנאלדוויק FloraHolland Seasonal Trade Fair – היריד המסחרי העונתי של פלורהולנד. זהו שם חדש לאירוע 'היריד המסחרי בנאלדוויק'. החלפת השם נועדה להדגיש את האופי העונתי של יריד זה, המתמקד במוצרי העונה הקרבה, עונת האביב. היריד ישתרע על-פני כ-11,000 מ"ר של תצוגות; חברי וספקי פלורהולנד יציגו שם את מוצריהם שיהיו זמינים בעונת האביב, ואת כל החידושים המתוכננים.

ידיעון פלורהולנד - מספר 48 2013

אלרד מסכם 25 שנות עבודה בפלורהולנד ונפרד מחברים

אלרד (אלון) ואן חונס Allard van Geuns נפרד בימים אלה מפלורהולנד. הוא נולד בהולנד, ועם סיום ביה"ס התיכון עלה ארצה בעקבות דודה שחיה כאן. הוא שירת בצה"ל, חי בקיבוץ, התחתן והוליד את בנו הראשון בישראל. לפני 25 שנה, במהלך ביקור משפחתי בהולנד עברה בראשו המחשבה על חזרה לארץ הולדתו, כאשר נתקל במודעה שמכרזת ווסטלנד CCWS מחפשת עובדים. הוא מיהר להגיש את מועמדותו, ולאחר שנענה בחיוב חזר לישראל 'לסגור את העניינים'.