ידיעוני פלורהולנד - 2011

ידיעון פלורהולנד - מספר 27 2011

 
צעדי 'שמירה על הפרטיות' מיושמים בפלורהולנד
 

מגדלים קִבּלו בימים אלה מכתבים (בהולנדית, עקב טעות), על שינויים בנתונים אותם ניתן לראות בשעון הוירטואלי בזמן-אמת, דרך Clock viewer. מעתה לא ניתן לראות את מספר הקונה שקנה. הצעד הוא חלק ממדיניות חדשה שנוקטת פלורהולנד, להגבלת מידע לציבּור, מטעמי שמירה על פרטיות, והגנה על מידע מסחרי רגיש.

 

ידיעון פלורהולנד - מספר 26 2011

 
סקר 'חוות-דעת המגדלים' – גם בעברית
 

בימים אלה יוצא לדרך סקר דעת קְהָל המגדלים, המתבצע עבור פלורהולנד באמצעות חב' Blauw; חברה עצמאית לביצוע סקרים. מטרת הסקר היא להבין כיצד מעריכים המגדלים את שרותי פלורהולנד, ומה לדעת המגדלים רצוי לשנות ולשפר

 

ידיעון פלורהולנד - מספר 25 2011

 
ועדת המוצר לפרחי קיץ פעילה מאוד
 

ועדת פרחי הקיץ היא כנראה הפעילה ביותר מבין 'ועדות המוצר' של פלורהולנד. ב-9 ביוני התכנסה הועדה שוב [ראו דיווח קודם בידיעון מס' 01]. את הישיבה החלו בסיור אצל מגדל גדול של פרחי קיץ. הדגש בביקור היה שימוש יעיל בדליי המכרזה, לחיסכון בהוצאות. הנושא ידובר בישיבה הבאה.

 

ידיעון פלורהולנד - מספר 24 2011

 
האספה הכללית בסימן חגיגות המאה ומבט לעתיד
 

ביום חמישי האחרון נערכה באלסמיר האסיפה הכללית של חברי קואופרטיב פלורהולנד. במרכז הדיונים היה אישור המאזן, ואישור החזר מחצית מהסכום שנגבה מהמגדלים ב-2010 למטרות צבירת הון; כ-19 מיליון € החזר.

 

ידיעון פלורהולנד - מספר 23 2011

 
שרות 'הודעות מבקר האיכות' – גם באנגלית
 

מגדלים מחוץ להולנד המספקים לפלורהולנד ריינסבורג, ומנויים על 'שרות הודעות מבקר האיכות' יקבלו מעתה את ההודעות בשפה האנגלית. בקרוב יורחב השרות באנגלית גם לאלסמיר ולנאלדוויק.