ידיעוני פלורהולנד - 2011

ידיעון פלורהולנד - מספר 32 2011

 
מדיניות מידע חדשה בפלורהולנד
 

פלורהולנד מחמירה בהדרגה את מדיניות שחרור המידע המסחרי שלה. המטרה היא לשפר את איכות המידע, ובו בזמן לצמצם את כמות המידע הזמין לכּל. לשם כך שונו לאחרונה כללי המשחק.
פלורהולנד מייצרת מידע עצום ורב על כמויות ההספקה ומחירי המכירה של אינספור עסקאות, זנים, ואיכויות. זהו מידע בעל ערך רב עבור כל מי שפעיל בשוק הבינלאומי של פרחים וצמחים.

 

ידיעון פלורהולנד - מספר 31 2011

 
מגדלים מכינים תחליף לאגרקסקו
 

עם התמשכות הקפאת ההליכים סביב חב' אגרקסקו, והנמכת הציפיות באשר לרכישת החברה כ'עסק חי', גברו ההכנות של גורמים שונים לבניית אלטרנטיבה ראויה לתפקידים שממלאת 'אגרקסקו' עבור מגדלי הפרחים המספקים לפלורהולנד.

 

ידיעון פלורהולנד - מספר 30 2011

 
ממשיכים לעקוב אחר ההתפתחויות בנושא ב'אגרקסקו'
 

גם בשבוע החולף ראינו התפתחויות שונות סביב המשבר של חברת אגרקסקו והשלכותיו. פלורהולנד ממשיכה לעקוב אחרי ההתפתחויות על מנת להמשיך לשמור ולייצג את מה שחשוב למגדלינו.
בטווח הקצר מדובר בעיקר על שמירה על הפדיון של המגדלים, ולוודא שהוא אכן יגיע ליעדו {כולל החלק שהועבר לאגרקסקו והוקפא בצו בית המשפט).

 

ידיעון פלורהולנד - מספר 29 2011

 
מלווים בדאגה את האירועים ב'אגרקסקו'
 

פלורהולנד עוקבת בדאגה, יחד עם כל המגדלים בישראל, אחר תהליך נסיונות ההישׂרדות של אגרקסקו. כפי שכבר נמסר בהודעות קודמות, פלורהולנד עושה כל שביכולתה כדי להבטיח שהפדיון ממכירות המגדלים העובדים באמצעות חב' אגרקסקו אכן יגיעו לידיהם של המגדלים.

 

ידיעון פלורהולנד - מספר 28 2011

 
התפתחויות סביב קריסת חב' אגרקסקו
 

פלורהולנד עוקבת בדאגה, יחד עם כל המגדלים בישראל, אחר תהליך נסיונות ההישׂרדות של אגרקסקו. כפי שכבר נמסר בהודעות מיוחדות, פלורהולנד עושה כל שביכולתה כדי להבטיח שהפדיון ממכירות המגדלים העובדים באמצעות חב' אגרקסקו אכן יגיעו לידיהם של המגדלים.