ידיעוני פלורהולנד - 2011

ידיעון פלורהולנד - מספר 42 2011

תוויות 'ייצור נאות' הופכות לחובה ברשתות השיווק בגרמניה

CSR 'אחריות חברתית תאגידית' (Corporate Social Responsibility) הופכת ל'נושא החם' של הצרכנות באירופה, ומכתיבה את כלליההתנהגות בשוק. אם עד כה תהו מגדלי פרחים רבים האם כדאי המאמץ להשגת 'תוויות איכות' למיניהן, הרי שבקרוב הרישוי יהפוך מברירה לחובה.

ידיעון פלורהולנד - מספר 41 2011

פלורהולנד מפתחת שרותי מכירה עם מגדלים מישראל

פלורהולנד מציעה כידוע למגדלים ערוצי מכירה שונים. מגדלים ישראלים מבקשים כבר זמן רב לארגן עבורם מכירות ישירות ('עסקאות'). הבקשות הללו גברו לאחרונה בעקבות ההתפתחויות בחברת אגרקסקו. בפלורהולנד רוצים לתת מענה לצורך המתגבר הזה.

ידיעון פלורהולנד - מספר 40 2011

 
פלורהולנד משנה את המבנה הארגוני
 

לקראת סוף השבוע הודיעה הנהלת פלורהולנד על תכנית לשינוי המבנה הניהולי שלה. מטרת השינויים היא, כהגדרת ההנהלה, "לספק את השרותים באופן 'מותאם ללקוחות', לפי הרצונות של מגדלים וקניינים לשרות יותר ממוקד ופשוט, לחזק את מעורבות החברים בהכוונת הקואופרטיב, ולהגביר את המעורבות הבינלאומית של הארגון".

 

ידיעון פלורהולנד - מספר 39 2011

 
פלורהולנד חוגגת '100 שנות צבע' ובנאלדוויק חגגו בגדול
 

לכבוד יום הולדת המאה פתח הסניף בנאלדוויק את דלתותיו והזמין את העובדים ובני משפחותיהם, עובדים לשעבר, והציבור הרחב לחגיגה ססגונית בצורת 'יום פתוח'. כ- 5,000 אנשים באו לחגוג.

 

ידיעון פלורהולנד - מספר 38 2011

 
חידוש/השבתה של 'מספר מגָדֵל'
 

לפי הכללים בפלורהולנד, על המגדלים שרוצים להפסיק את השיווק במכרזות להודיע מראש על השבתת 'מספר המגדל', כדי למנוע הארכה אוטומטית בשנה נוספת, הכרוכה בחיוב מיידי של 500 €.