ידיעוני פלורהולנד - 2011

ידיעון פלורהולנד - מספר 47 2011

חגיגות המאה ברוב פאר והדר

פלורהולנד חגגה את מאה שנות המכרזות הקואופרטיביות בסדרה של מסיבות מפוארות. על המסיבות לעובדים והמגדלים, שהתקיימו בסוף השבוע האחרון – טרם קבלנו דיווח. החגיגה החיצונית, שהתקיימה ב-15 בנובמבר בהאג היתה אירוע ססגוני, שאורחת הכבוד בו היתה הוד מלכותה המלכה ביאטריקס.

ידיעון פלורהולנד - מספר 46 2011

האם זכרתם להירשם?

בשבוע שעבר נשלחו בדואר הזמנות לחגיגת 'מאה שנות צבע' של פלורהולנד ברמת-גן. אם קבלתם הזמנה – אנא זכרו לאשר השתתפותכם (או להודיע שלא תוכלו להגיע) ע"י שימוש בטופס האלקטרוני שבאתר האינטרנט www.fh100.co.il.

ידיעון פלורהולנד - מספר 45 2011

פלורהולנד הוכתרה כארגון 'מלכותי'

במעמד פתיחת היריד המסחרי של פלורהולנד באלסמיר, ביום רביעי שעבר, הוענק בטקס רשמי התואר 'מלכותי' (Koninklijk, Royal) לקואופרטיב פלורהולנד. השם הרשמי של הארגון יהיה מעתה: 'הקואופרטיב המלכותי מכרזת הפרחים פלורהולנד'.

ידיעון פלורהולנד - מספר 44 2011

חגיגת 'מאה שנות צבע' ברמת-גן, 1 בדצמבר

פלורהולנד חוגגת מאה שנים של עשׂייה, בהן גדלו המכרזות הקואופרטיביות להיות המרכז העולמי לסחר בפרחים. את השׂמחה רוצים בפלורהולנד לחלוק עם חברי הקואופרטיב בישראל, ועם אלה בישראל הבאים בקשרי עבודה עם פלורהולנד.
האירוע יתקיים ביום חמישי, 1 בדצמבר, החל מהשעה 19:00, בכפר-המכביה ברמת-גן.

ידיעון פלורהולנד - מספר 43 2011

'מספר מגָדֵל' באמצעות אגרקסקו - חייבים להחליף יצואן

במערכת החשבונאות של פלורהולנד עדיין קיימים כ-150 מגדלים הרשומים כמקושרים דרך היצואן 'אגרקסקו'. כדי למנוע סיבוכים, הועברו כל מספרי-המגדל הללו למצב 'לא פעיל'. זאת משום שהסתבר כי ישנם מגדלים שאינם מודעים לכך שאינם יכולים לשלוח תוצרת באמצעות יצואן אחר ולהמשיך להשתמש ב'מספר המגדל' שהיה להם באגרקסקו.