ידיעוני פלורהולנד - 2009

ידיעון פלורהולנד - מספר 52 2009

'שרות לפי מידה' מ'פלורהולנד קוֹנֵקְט'

חשיבותם של שרותי התיווך והשיווק הישיר הולכת וגדלה עם השינויים החלים כל הזמן בשוק, ויותר מגדלים ולקוחות משתמשים בהם. הביקוש לעסקאות של לקוח-מול-מגדל גובר בעיקר בגלל המגמה המתרחבת בקרב צרכנים לקבל מידע על מקור התוצרת, ועל 'נאוֹתוּת' תהליך הייצור שלה.

ידיעון פלורהולנד - מספר 51 2009

מסחר דיגיטלי – אין דרך חזרה

“האופציה שלא להשתתף במהפכה הדיגיטלית אינה קיימת" אמר המרצה הָנְס ואן חְריקֵן, מומחה לחדשנות עסקית, בהרצאה שנשא בסמינר הקצר לפני האספה הכללית השנתית של חברי פלורהולנד, בפני כ-250 המאזינים שהתאספו לשמוע על 'סחר דיגיטלי בצמחי-נוי'. בהרצאתו הוא סקר את ההתפתחויות הטכנולוגיות במסחר האלקטרוני.

ידיעון פלורהולנד - מספר 50 2009

החברים אִשרו את הצעות ההנהלה

האספה הכללית השנתית של חברי קואופרטיב פלורהולנד התקימה ביום חמישי בערב, 10/12/2009, בהשתתפות כ-500 חברים. הצעות ההנהלה ומועצת המנהלים לתכנית העבודה ולתקציב השנתי אושרו ללא הצבעה. את התכניות הציגו המנכ"ל ומנהל הכספים. היו"ר היוצא, חֵריט רָפנסבֶּרגן, העריך בדבריו כי הענף אמנם מתחיל לצאת מן המשבר העמוק שפקד אותו, אולם ציין כי רמת המחירים הנוכחית עדיין אינה מספקת להבטחת הרווחיות של המשקים.

ידיעון פלורהולנד - מספר 49 2009

האספה הכללית של חברי פלורהולנד

האספה השנתית תערך הפעם בנאלדוויק, ביום חמישי, 11 בדצמבר 2009, בשעה 19:30. לאספה מוזמנים כמובן כל חברי הקואופרטיב באשר הם (המגדלים החברים היו אמורים לקבל הזמנה אישית). כבכל שנה האספה מתבקשת לאשר את תכנית העבודה ואת התקציב לשנה הבאה,

ידיעון פלורהולנד - מספר 48 2009

הצעה לעמלה אחידה

באספה הכללית השנתית של חברי פלורהולנד, שתתקיים ב-10 בדצמבר, תביא מועצת המנהלים של הקואופרטיב לאישור הצעה למבנה חדש של העמלות וההיטלים אשר יחולו על ספקים עבור שרותי המכרזות. בבסיס ההצעה עומדת 'העמלה הבסיסית', אותה משלם כל חבר עבור השרותים האחידים, המשותפים לכל. שאר מרכיבי העמלה יהיו שונים לפי סוג השרות שמקבל המשתמש.